تقسيم ناعادلانه

چه احساس نا خوشايندی دارم. روزی از روزهای گذشته نه چندان خيلی دور ،در آن روزهای که دسته دسته کشور را ترک ميکردند و غربت را به ماندن ترجيح می دادند

ساده لوحانه فکر ميکردم اگر قرار باشد همه فرار کنند پس چه کسی ميماند و ميسازد اما حالا احساس عجيبی به تمام وجودم نفوذ کرده وآن اينکه با شرايط فعلی آيا پسر من و امثال من هم مثل ما دم از ناسيوناليستی بودن وعشق آب و خاک خواهند زد.آيا مثل  ما فکر ساختن خواهند بود . اما ساختن چه ؟؟؟متاسفانه آنها که ماندند بر خلاف تصور من وامثال من نماندند که بسازند!!!! تقسيم ناعادلانه و ناشايست قدرت باعث شده تا هيچ چيز در سر جای خودش نباشد.

با تمام وجودم سعی ميکنم احساس خوب دوست داشتن مام وطن را در فرزندم زنده نگه دارم همينطور اميد به بهبودرا و عشق وايمان واقعی به خداوند مهربان را و ايمان به اسلامی که جزءمحبت و ايثاروفداکاری وپاکی و صفا چيزی را آموزش نميدهد...

اما شنيدن کی بود مانند ديدن  12.gif33.gif

/ 4 نظر / 3 بازدید
رهگذر

سلام سالهاست که زمانه عوض شده و هیچ کس به اندیشه مام وطن نیست امروزه دیگر کسی نه به وطن که به چیزهای مهمتری مانند زندگی هم نمی اندیشد وبلاگ خوبی دارید.موفق باشید.

arek

سلام دوست خوبم...............دیگه به سراغم نمیای؟؟.........تو را من چشم در راهم.......-:{@

متولد ماه مهر

دوست عزيز با توجه به اينکه به اسلام معتقد و پايبندی بايد بگم که در قران هم به هجرت به عنوان راه حلی برای فرار از ظلم يا شرايط بد زندگی اشاره شده است. به نظر منهم ماندن در اين شرايط و خوشبينی بيجا کاملا اشتباه است اما چه کنم که عليرغم داشتن شرايط نسبتا آسان برای رفتن وابستگی عاطفی به خانواده ام قيد بزرگی به دست و پايم زده است.... شادمان باشی.

گلشيدوكوشا

سلام . آدم به همچين نتايجی ميرسه و کاملا طبيعيه . خودمون هيچ آينده بچه ها و جوونا اونم تو اين شرايط و وضعيت .