نظر خواهی؟؟؟؟؟

سلام  اميدوارم تمام شما عزيزان بدون توجه به شکايات شخصی وفقط با توجه به معضلات اجتماعی و بدون توجه به زن يا مرد بودن به گونه ای مشکلات موجود در اين اجتماع انسانی را بيان کنيد و من اميدوارم به گونه ای بتوانم آنها را به  دور از جناح بندی و.... به شکلی خاص که در ذهن دارم منعکس کنم . اميدوارم همه در اين نظر خواهی به من ياری دهند. لطفا از دوستانتان هم بخواهيد مرا ياری دهند.

ممنونم. 35.gif

/ 16 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
متولد ماه مهر

من تمام نوشته هاتونو خوندم ...خيلی دلنشين بود. در مورد بحثی که نظر خواهی کردين به نظر من اگه هدف خاصی دارين يه دسته بندی از موضوعاتی که به نظرتون ميرسه انجام بدين تا دوستان بر اساس اون نظراتشونو ارائه بدن. اينطوری نتيجه گيری راحت تر ميشه. از اينکه اينجا رو پيدا کردم خوشحالم.

محسن (همون باغبونه)

سلام. من از بلاگ گلشيد و کوشا اومدم. راستش بيان فهرست‌وار مشکلات به تنهايی هم کافی نيست و هم شايد يه ليست بلند و بالا از نگاه هر کسی بشه. پيشنهاد من اينه که شما موضوعی رو مطرح کنين تا بقيه نظرشون رو بدن و بعد هم موضوعات بعدی. شاد باشين.

انيس پوركيا

من فکر ميکنم در اين جامعه سراسر مشکل خيلی سخت است مشکلات را فهرست وار بيان کردن کاش شما يک مطلبی را عنوان ميکرديد تا بقيه راجع به آن نظر بدهند. موفق باشيد

پاسات

بيان کردن و منعکس نمودن هيج هيج هيج دردی رو دوا نمی کنه.(مستی هم درد منو ديگه دوا نمی کنه).البته اين نظر فردی منه .من که تا بحال نديدم.واقعا.((ذليخا گفتن و يوسف شنيدن-شنيدن کی بود مانند ديدن؟)).گفتن و گفتن و منعکس کردن و ... هيچ فايده ای نداره.

امید

سلام . من هم مثل بيشتر دوستانی که اومدند و نظر نداده رفتند ويا مثل پاسات عزيز نظرشون رو شفاف گفتند فکر می کنم که فايده ای نداره . . . ولی کار و اشتغال مشکل اصلی جامعه است شما راه حلی داريد ؟‌! ؟ اين موضوعی هست که همه روزه بخش زيادی از فرمايشات مسئولين رو در بر می گيره ولی افسوس و صد افسوس که هيچ کسی کاری انجام نمی ده از بالاترين مقام اجرايی مملکت گرفته تا مسئولين بدون مقام ولی با قدرت بيشتر . . . مامان گلشيد و کوشا هم راست می گه زياد نمی شه نوشت ولی من تا جايی که مقدور بود نوشتم . روز و روزگار به کامتان باد .

mordeshor

سلام مشکل اجتماعی ميخواهی بيا پيش من.يک فارغ التحصيل دانشگاه با ۲۷ سال سن برای اينکه مثل بقه هم بازی های دوره کودکی اش معتاد نشه يا مواد فروش اومده توی اين تهران لعنتی دنبال کار.هرجا ميرم بعدش مثل هميشه به خودم ۱۰۰ تا فحش ميدم که چرا؟؟؟؟؟؟ منم دلم ميخواد ماشين داشته باشم.خونه داشته باشم و ...... ولی سالم زندگی کردن يه خاصيت داره اون هم لقمه نون حلال است که بهاش نداشتن اينها است. دارم به خودکشی فکر ميکنم و خلاص. تو محلی که زندگی می کنيم بيشتر همسايه ها مواد ميفروشند.خيلی چيزا هم دارند ولی من چی بايد رو تمام اعتقاد ها خط کشيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما بگيد من چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نیوشا

سلام عزيزم بحث جالبی را مطرح کرده ايد ولی ايا فکر ميکنيد با اين متنها و پيامها ميشود مشکلات را حل کرد ؟ شما خود نيز در اين مملکت زندگی ميکنيد و شاهد مشکلات متنوع و بسيار در ان هستيد شما خود موضوعی را بيان کنيد ديگران نيز در مورد ان خواهند نوشت حداقل خوبی که داره اينه که با نوشت و دردل کردن شاد کمی سبک شوند. بهمن هم اگر وقت کرديد سربزنيد ممنون ميشوم

گلشيدوكوشا

سلام ممنون که سر زده بوديد ، منم با نظر شما موافقم واقعيت اينه که از بچگی اون چيزی رو که دوست دارن توی مغز بچه ها فرو ميکنن و تلاش لازمه که ذهنيت ها تغيير کنه ، راستی چرا به روز نميشی ؟؟؟