جهش از کودکی

وقتی نگاهش میکنم خیلی دلم برایش میسوزه .آخه از اون بچه هاییه که از بچگی وعروسک بازی وبازی باپدر هیچ بهره ایی نبرده وقبل از اینکه بخواهد برای پدر شیرین زبانی کنه پدر رو از دست داده وقبل از اینکه بخواهد از کودکیش لذت ببرد  ویا از مادر قصه های شیرین بشنوه با مشکلات زندگی وسختیها ونداریهایش روبرو شده و الان هم که بیست و چندسال بیشتر نداره آنقدر پخته وسرد وگرم کشیده است که انگار برای مادر مادر است . برای مادر هم مادر است هم دختر  هم خواهر هم دوست هم راهنما هم کمک خرج.چقدر وسعت تنهایی این دختر بزرگ است ،و در عین حال این مادر ودختر چقدر پاک زندگی میکنند وچشمهای خسته شان... فقط به اوست وبس.

/ 10 نظر / 16 بازدید
زهره

آره...انگار آدما رو سختیهای که کشیدن بزرگ میکنه نه سالهایی که گذرندن....

مهدی

با سلام دوست عزیز زندگی ناملایماتی زیادی دارد . یکی می بینی وقتی چشمش رو باز میکنه زندگی مرفه و ماشینهای مدل بالا و لوکس و پول و رفاه می بینه و یکی هم چشم باز میکنه و نون و پنیر و لباس کهنه و زوار درفته و دعوا و سفره خالی از گوشت می بینه . هز دو تازه به دنیا چشم باز کردند . هر دو انسان هستند . هر دو بیگناه هستند . هر دو هم پدر و مادری دارند . اما این کجا و آن کجا ؟

محب ولایت

سلام[لبخند] وخداوند در همان نزدیکی اوست[گل] موفق باشید[گل]

مهدی

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست.امتحان ریشه هاست.ریشه ها هرگز اسیر باد نیست

مهدی

رفاقت یعنی این که یک عمر برای کسی چتر بوده باشی و او نداند که چرا خیس نشد

آلباترا

دلم دختر خواست...

مهدی

سلام دوست گرامی کاش در اين رمضان لايق ديدار شوم..سحري با نظر لطف تو بيدار شوم/کاش منت بگذاري به سرم مهدي جان..تا که همسفره تو لحظه افطار شوم حلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران مبارک باد

بیژن آریا Bijan Ariya

درود بر گرامی همدل. به راستی باید به روی دنیا خندید[گل] نونوشتار بسیار زیبا و ارزشمندی بود. شادوپیروز باشی. بدرود.