گذر عمر

چقدر روزها سریع میگذرند .درست مثل برق وباد .تا تکون میخوری تعطیلی جمعه تمام شده واول هفته شروع میشه و تا تکون میخوری یک هفته دیگر گذشته وآخر هفته بعدی رسیده . چقدر از این تکرار تکرارها خسته ام . گذر اینقدر سریع روزها درواقع گذر سریع عمر ما آدمهاست و نزدیک شدن به سفر آخری .اما متاسفانه بعضی آدمها هرگز این گذر عمر را باور ندارند و هرگز باور نمیکنند که دارند پیر میشوند .توی آیینه نگاه میکنند اما آنچه که میبینند چیزی است که میخواهند ببینند نه چیزی که واقعیت دارد . هرگز چین وچروکهای صورتشان را باور ندارند و تازه اگر کسی هم بهشون یادآوری کند میگویند که  خوب چی ؟؟دل باید جوان باشد . خوب بله درست میفرمایند .!اما قطعا اگر تن یک کودک معصوم ونازنین که دنیایش باید شادی وشیطنت باشد یک دست کت وشلوار مردانه مناسب سنین ۴٠ یا ۵٠ سالگی را بپوشانیم  همانقدرخنده دار است که یک خانم ۶٠ یا ٧٠ ساله لباش یک نوجوان ١٧ یا ١٨ ساله را بپوشد . بگذریم . از تکرار تکرارخسته ام .شاید فردا روزی دیگر باشد.

خوش بحالش اصلا باورش نمی شه که نزدیک ٧٠ است .از آرزوهایی صحبت میکنه که برای من خیلی خنده دار ودر عین حال بسیار جالب است .کاش منهم یک کم مثل اون پر از امیدها ی دور ودراز برای فرداها بودم .

/ 9 نظر / 15 بازدید
علی

سلام ممنون که به وبلاگم سرزدین یاد داستان مردی افتادم که در یک چاه نزدیک سقوط بود ولی شانسی که اورده بود این بود که به طنابی چسبده بود و محکم اونو تو دست داشت ولی دو موش سیاه و سفید در حال جویدن اون طناب بودند ولی اون بجای راه چاره چشمش به کندوی عسلی می افته که در دهانه چاه بوده و مشغول خوردن اون عسل میشه با چند گاز دیگه میشه عسل خورد و نیش ؟؟

کسب درآمد متفاوت بدون کلیک خودتان انتخاب کنید!

سلام دوست عزيز ضمن تبريک براي سايت قشنگت لطفا متن زير رو بخون: CN3 تنها راه کسب درآمد حرفه اي از اينترنت ماهيانه 500 هزار تومان بدون هيچ کليک يا سايت پرداخت به ازاي کليک بدون نياز به ايگلد ، پي پال و ... پرداخت در بانک هاي ايراني ابتدا محصول را تحويل بگيريد سپس مبلغ آن را بپردازيد. توجه: اين طرح فقط تا آخر مرداد ماه سال 1388 است من خودم در حال حاضر پس از دو هفته کارکردن 80,000 تومان به حسابم واريز شد واقعا دارم از خوشحالي پر درمي آورم! بدون حتي 1 نفر زيرمجموعه گيري! لطفا براي اطلاعات بيشتر به آدرس سايت ما مراجعه کنيد

وصله های زندگی من

سلام منم از این تکرار خسته شدم! دوست ندارم پیر بشم و از پیری خیلی می ترسم.ولی دوست دارم بدونم 10 سال دیگه کجاام و چکار می کنم!

وصله های زندگی من

سلام منم از این تکرار خسته شدم! دوست ندارم پیر بشم و از پیری خیلی می ترسم.ولی دوست دارم بدونم 10 سال دیگه کجاام و چکار می کنم!

فائزه

حس غم بهم دست داد از اون اتفاق که برات افتاد ..... می دونی اما عزیز ِ آدم همیشه پیش آدمه .. هرچند فصله مادی و فرا مادی بینشونو گرفته باشه .. اما عزیز آدم توی قلب آدمه ... با گذر سریع روزها فقط میشه با "مثل خودش سریع به آرزوها و کارها رسیدن " مقابله کرد ..

زهره

سلام . شاید هم همش مال گذر عمر نباشه .بسته به چگونگی گذر عمر هم هست . این روزها هم که روزهای خوبی نیست اصلا.و امیدهای دور و دراز برای فرداها هم چندان معنا ندارد ... راستی اون پست من عکس داره و همه هم تونستن ببینن. شاید سرعت اینترنتتون اون موقع کم بوده که نتونستین عکس رو ببینید.

آستاره

سلام شما هم خسته نباشید.. من هم از آن آدمهایی هستم که خیلی امید و آرزو دارم... درسته عمر می گذره ولی آدم باید زندگی کنه حالا نه کارهایی بکنه که خیلی به سنش نخوره. ولی امید و دل جوونی خیلی چیز خوبیه...[گل]

مهدی هومن

به هر حال بايد زندگي كرد . نميشه به گذشته و عمري كه رفته فكر كرد به قول شما هم نميشه اداي جوونها رو درآورد اما ميشه از لحظه درست استفاده كرد [گل] ممنون كه به بلاگم سر زديد سبز باشيد مثل سيب[گل]

علی

میشه چند تا سوال ازت کنم که بچه کجایی؟سنتون؟تحصیلاتتون؟دلیل اینکه این نوع عنوانی واسه وبت انتخاب کردی؟شرمنده