حماقت تا چه حد؟

چه دنیای عجیبیه این دنیای مجازی اینترنتی. یک پسر مکار با هزار خدعه ونیرنگ با دختری که شنیده وخبر دار شده  وضع مالی پدرش عالیست ،یکی یکدانه است و در امریکا زندگی میکند طرح دوستی اتفاقی !میریزد وبا فریب و من دوست دارم ومن میمیرم برات دختر را به ایران میکشه که با ..... وبال دخترک احمق بشه که فقط بره امریکا .واین دختر احمق که انگار جون به جونش کنن ایرانی است میگه نه همه دروغ میگید این قسمت وخواست خداوند بوده ما با هم آشنا بشیم . در حالیکه در تمام مدتی که این پسر به این دختر احمق اظهار علاقه میکرده با دختر دیگری که اقامت فرانسه را داشته ارتباط داشته تا ببیند کدام  زودتر جور میشود وهمزمان شاهدی  هست که میگفته حتی تحمل چت کردن با این دختر چاق ... را ندارم اما وسیله خوبی  است برای  رفتن به امریکا .حالا من موندم حماقت تا چه حد .تمام ایمیلهایی که این پسر ...زده واین دختر را مسخره کرده وکلی بد وبیراه نثارش کرده برای این دختر آورده شده اما باز میگه همه دروغ میگویید .

آیا حتما یک انسان باید به نیستی و ویرانی کامل برسد تا چشمانش را باز کند وکمی فقط کمی منطقی به قضایای اطرافش نگاه کندونصیحت پذیر شود.گاهی نصیحت ناپذیری چه ها که نمی کند ...شاید بقیه ماجرا را بعدا نوشتم .

/ 6 نظر / 15 بازدید
آستیاژ

چی بگم . بعضی از دخترها باعث میشن که بعضی از پسرها خوب سوء استفاده کنن .[تعجب]

آلباترا

انیشتین میگه دو چیز بی نهایته جهان و حماقت بشر ..

آستاره

سلام. عزیزم خواهش می کنم اینجور نگید که انگار جون به جونش کنن ایرانیه!!!![ناراحت] خواهش می کنم! بله باهاتون موافقم که حماقت تا چه حد!!! [گل]

دنیا بهروزی

سلام مادر مهربون مرسی از اینکه به یادمی امیدوارم خداوند همیشه سلامت نگه داره برای فرزندت ومن.نازنینم برام دعا کن و برای ارامش روح پدرو مادرم.ایام به کام

زهرا

من صبورم اما .... به خدا دست خودم نیست اگرمی رنجم یا اگر شادی زیبایی تو را به غم غربت چشمان خودم می بندم! من صبورم اما .... چه قدر با همه عاشقیم محزونم ! وبه یاد همه خاطرهای گل سرخ مثل یک شبنم افتاده به غم مغمومم.!

آستاره

[لبخند] سلام. مثل همیشه؟ هرچی شما بفرمایید: مثل همیشه.